Знайти на сайті

Your cart

Ваш кошик порожній.

Повернутись в магазин

Буремний край

Інформація

Дата: December 4, 2016
Місце: Шкаф
Адреса: Грецька, 32 Одеса

4 грудня, о 19:00 у клубі «ШКАФ» важка артилерія українського року — «Тінь Сонця» презентує свій новий альбом «Буремний край» в Одесі!
Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу». Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»). Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Не буде перебільшенням сказати, що ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів.
«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще!» – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк.
«І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

28 жовтня гурт вирушив у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому і прямуватиме зі Сходу, із зони АТО на Захід, відвідавши близько 20 міст‼

Концерт відкриють наші побратими і улюбленці Одеси — гурт «Друже Музико».

КВИТКИ:
100 грн — акційна ціна, перші 30 квитків
130 грн — передпродаж
150 грн — в день концерту
Придбати можна в клубі «Шкаф», а також у менеджера наших побратимів