Без зайвих пафосних слів хочеться нарешті поділитися із вами нашими новими студійними доробками!

«НА ВІДБЛИСКАХ МОГО МЕЧА»
Музика: Сергій Василюк, слова: Злата-Зоряна Паламарчук
Аранжування: ТІНЬ СОНЦЯ
Запис: SUNRISE Studio
Зведення: Володимир Приходько

«Це неймовірне почуття, коли твоя творчість стає творчістю інших. Слова до пісні «На відблисках мого меча» з’явилися спеціально для Сергія Василюка. При чому ні я, ні він про це не знали, допоки останнє слово не було написане – ось тоді я зрозуміла, для кого це народилося.
Творчість гурту «Тінь Сонця» – це сьогоднішній голос України, з її молодим обличчям і гарячим серцем патріота. Впевнена, ця пісня, як і десятки інших гурту «Тінь Сонця» – житиме і приноситиме всім прихильникам і поціновувачам справжнього козацького року таке ж задоволення, як і мені,» – прокоментувала авторка тексту пісні Злата-Зоряна Паламарчук.

«СЛОБОЖАНСЬКИЙ РОК-Н-РОЛ»
Музика: Сергій Василюк, народна
Слова: Сергій Василюк
Аранжування: ТІНЬ СОНЦЯ
Запис: SUNRISE Studio
Зведення: Володимир Приходько

«Я завжди мріяв присвятити пісню Україні Східній. Маю надію, що з роками слобожанці збагнуть, що вони нічим не гірші за наддніпрянців чи галичан. В них є щось своє окремішнє, в той же час не менш українське! А їхня природа – просто унікальна! Приїздіть на північну Луганщину, Харківщину та Сумщину! Не забувайте, що й Слов’янськ, Краматорськ та Артемівськ (Бахмут) – це теж Слобідський край! А ще… є чимало людей, які відчувають себе слобожанцями і по той бік кордону… Це правда!» – говорить Сергій Василюк.