10 грудня о 19 год в столичному клубі Sentrum важка артилерія українського року – гурт «Тінь сонця» презентує новий альбом «Буремний край». Найбільша концертна програма за історію гурту на найбільшому концертному майданчику! Концерт у Києві став найочікуванішою подією української рок-музики!
Організатори підготували чимало музичних родзинок та видовищне шоу. Гостями концерту стануть не лише зірки української музичної сцени, лідери громадських організацій, але й учасники бойових дій, яким організатори забезпечують вільний вхід (при пред’явленні відповідного посвідчення). Ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів.

«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще! І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!» – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк.
Наприкінці жовтня гурт вирушив у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому і прямував зі Сходу, із зони АТО на Захід, відвідавши близько 20 міст!

Для гостей Києва – можливість на вихідних провести час у столиці!
Квитки: Центр Національного Відродження (вул. Ярославів Вал, 9)
та на https://kiev.karabas.com/ua/tin-soncya (044) 590 55 55