Що подарувати колегам та партнерам на Новий Рік

Советы

Вибір новорічних подарунків завжди вимагає фантазії та натхнення. Подарки коллегам та діловим партнерам вимагають ще й знання ділового етикету. Крім того, такі презенти несуть масу додаткових смислів. Це не тільки жест уваги, це ще реклама та просування, а іноді довгострокові інвестиції. Підходити до вибору такого подарунка потрібно відповідально, але все-таки, пам’ятаючи про те, що новий рік – не корпоративний ювілей, а веселе свято. Так що іноді від правильної відповіді на питання – що подарувати партнерам на новий рік – залежить дуже багато чого.

Економ клас

Подарунок партнерам на Новий рік повинен виглядати гідно, але як що бюджет обмежений? При нинішньому достатку пропозицій це не так вже й критично. Наприклад, можна піднести партнерам один з наступних подарунків:

1. Пляшка вина та шоколадний набір з символікою компанії. Доречний та цікавий подарунок.

2. Кошик з фруктами, до котрого можна прикріпити візитну картку або новорічну листівку на стрічці.

3. Флеш-карта забавного дизайну. До речі, на флешку теж можна нанести логотип. Річ потрібна, та точно не виявиться викинутою в сміттєву корзину.

4. Банкнота під склом в рамці – сувенір, але дуже приємний та символічний.

5. Гарний перекидний настінний календар обійдеться відносно недорого, але завжди справляє гарне враження, особливо, якщо при виборі теми цього календаря врахувати інтереси людини.

Бізнес клас

У ситуації, коли потрібно зробити подарунок середньої цінової категорії, можна звернутися до класики або новим віянням сучасності:

1. Можна піднести на новий рік партнеру ручку, однак, нехай це буде не звичайний інструмент для письма, а щось особливе. Наприклад, ручка з флеш-пам’яттю, ручка з антистресової вставкою, ручка з запальничкою.

2. Різні антистреси – чудовий вибір для новорічного подарунка. Можна вибрати масу цікавих речей. Класичний варіант – маятник, кульки на металевих стрижнях або фігурки, плавно розгойдуються протягом досить довгого часу. Нові віяння – магнітні кульки на підставці, з яких можна створити будь-яку фігуру, неокуби різних кольорів та розмірів, набір хендгамов, які розтікаються в спокійному стані та стають твердіше каучуку при сильному стисненні.

3. Алкоголь. Універсальний подарунок до новорічних свят. Віскі та коньяк для міцних чоловіків, червоне або біле вино для жінок.

VIP-подарунки

У цьому випадку найкращий варіант – солідні та дорогі подарунки. Зосередьте увагу на класичних речах з деякою родзинкою:

1. Сувенірний ключ в подарунковій коробці. Може бути піднесений в контексті «Нехай всі двері відкриваються» або «Ключ від світу».

2. Декоративне панно в стилі кабінету партнера. Можна подарувати і картину, але ніяких постерів – це повинно бути оригінальне полотно. Зверніть увагу на роботи в стилі пси-арт – модно, таємниче та абсолютно ексклюзивно.

3. Електронна фотопанель – подарунок не тільки дорогий, але й практичний.

4. Електронна книга в ексклюзивному палітурці з тиснення шкіри. Дуже просунуте та солідно.

Ділові партнери – люди, безумовно, важливі та потрібні. Нехай новорічні подарунки зміцнюють партнерські зв’язки, допомагають розвивати бізнес та просто приносять радість тим, кому вони призначені. Адже мати справу з людиною, яка знаходиться в хорошому настрої, набагато приємніше!