Скільки часу образ, підібраний зі стилістом, буде модним?

Мода

Після роботи зі стилістом багато хто задається питанням — наскільки довго підібрані речі будуть, ну якщо не ультрамодними, то актуальними. Особливо цікавляться ті, хто багато років жив в одному образі і, за допомогою стиліста, придбав інший. Та так, що довелося інвестувати хорошу суму в новий гардероб.

Щоб оцінити довгостроковість трендів, сьогодні потрібно розбиратися не тільки в фасонах і типажі. Потрібно бути в курсі того, які зміни відбуваються в сучасному суспільстві і в який бік рухається світ. Вміти трохи заглядати в майбутнє. Світовідчуття воно взагалі впливає на зовнішній вигляд і визначає те, що ми будемо носити найближчі кілька сезонів. Це як нью лук від Діора, який не просто так виник саме на початку 50-х і став одночасно популярним і символічним.

Ось і зараз ми спостерігаємо за тим, як жінки масово переглянувши ставлення до себе, своєї зовнішності, ролі в родині і професійної реалізації, формують новий образ. Відмовляються від високих каблуків, облягаючих силуетів, відкритих декольте, надмірно ошатних одягів та будь-якої зовнішньої демонстрації.

Така ось гендерна, вікова і взагалі свобода, коли можна бути ким хочеш, а не тільки пристойною дружиною і хорошою матір’ю. Тому так ріже око ретельно вивірені, сексуальні образи. Вони не вписуються в епоху, коли жінка хоче бути собою, де межі розмиті і світ відмовився від стереотипів добре / погано. Останні 10 років, працюючи з клієнтами, я бачу як жінки з задоволенням змінюють облягаючі спідниці-олівці на моделі, які не сковують рухи, фуксія на оливковий і перевзуватися в кросівки. Досі.

А ось далі буде ще цікавіше і ми рухаємося в бік, коли люди почнуть ставити собі все більше питань про хто я і як мені це висловити? Щоб висловити потрібно цілий пласт знань, який про естетики, атмосферность образу, його символіку, характер. Така глибина дозволить не просто підбирати одяг, який добре сидить, а наділяє її змістом. У гардеробах будуть цільні сформовані образи, які можна вибирати, в залежності від щоденних завдань. Сьогодні панк, а завтра діва.

Але найприємніше не це, а те, що формуючи гардероб від виробника JK-Fashion таким чином, ми перемикається не тільки з трендів, ми приділятимемо більше часу собі, одяг має приносити задоволення, комфорт і взагалі підчеркувати хороші риси на себе улюблених. Ну ок, іноді підглядаємо, інакше а як? і знову купуємо кросівки, але вже трохи інші.