Як перетворити зображення, посилання, файли в PDF

Психология

Microsoft to PDF
EEZZEE.IO — ваш найкращий сервіс для виконання декількох операцій безкоштовно онлайн. За допомогою цієї платформи можна легко конвертувати файли у формат PDF. Потрібно менше хвилини для того, щоб перетворити зображення, посилання, файли HTML, файли txt або Microsoft Office на PDF. Цей інструмент підтримує безліч різних типів файлів та форматів. Для PDF конвертацій завантажуйте файли зі свого пристрою, або з хмарного сховища (Google Drive та DropBox). EEZZEE.IO дозволяє виконувати всі операції просто в браузері. Платформа добре працює в різних браузерах, на різних операційних системах та пристроях. Процес трансформації справді швидкий. Отримати результати найвищої якості можна всього за декілька секунд.

За допомогою EEZZEE.IO ви також можете редагувати зображення. Вносьте будь-які необхідні зміни швидко та зберігайте готове зображення. Простіше і бути не може!

Також можна створювати діаграми онлайн. Інструмент дозволяє будувати різні типи графіків, зробивши кілька кліків.

З EEZZEE.IO усі вищезазначені операції виконуються прямо в браузері. Платформа безкоштовна. Немає необхідності реєструватися або вказувати будь-які персональні дані. Немає обмежень щодо розміру файлу або кількості конвертацій.

Якщо ви шукаєте простий у використанні онлайн-інструмент для конвертування, редагування та створення діаграм, то EEZZEE.IO — найкращий варіант для вас.