Найкраще добриво для кімнатних квітів

Советы

Кімнатні рослини завжди доповнюють інтерьер кімнати. Щоб вони радували око цілодобово й цілий рік, потрібно ретельно слідкувати за ними, за їх станом й якістю грунту. Яскраві квіти, які дарує **антуріум**своїм господарям, коштують ретельного догляду. Тільки завдяки якісній підгодівлі, вони можуть продовжувати квітнути навіть цілий рік, хоча з вересня і до лютого зазвичай вони відпочивають. Якщо зобеспечити рослині якісний догляд з ефективним добривом ЯРОС, то рослина віддячить своїм господарям рясними квітами.

Не менш гарними є квіти фіалки догляд за якою з органічним добривом ЯРОС має гарний результат. Ця домашня рослина справжнє диво, бо може дарувати квітіння цілий рік. Важливо доглядати її з урахуванням всіх особливостей і результат не змусить довго чекати. Фіалка любить пити водичку два рази на тиждень, але якщо один раз в десять днів підгодовувати її органічним добривом, то квітіння буде ще рясніше й привабливішим.

Органічне добриво ЯРОС для кімнатних квітів

Цілковито екологічно чисте добриво для квітів й городини ЯРОС вже випробували багато землеробів. На аграрному ринку воно існує вже понад 17 років. Засіб даного рівня перевірений європейськими інстанціями й абсолютно екологічний. Хоча найвисшою оцінкою є позитивні відгуки клієнтів, які неодноразово користувались, користуються й планують користуватися надалі цим продуктом.

До уваги клієнтів, ЯРОС пропонується у трьох об’ємах:

— 250 мл;

— 1 литр рідини;

— 20 літрів засобу.

Витрати засобу незначні при користуванні, тому це органічне добриво дуже вигідно придбати. Ціна також приємна й повністю себе відпрацьовує. Оскільтки ЯРОС це концентрована рідина, то для його використання, потрібно розбавити водою без домішок хлору. Якщо використовувати засіб для підгодування кімнатних рослин, то його потрібно розводити з водою у пропорціях 2,5 мл, або 10 мл на 1 літр. Все залежить від потреб рослини. Наприклад для антуріуму необхідно розводити 2,5 мл на 1 л води, а ось фіалці можна навіть менше додавати ЯРОС. Перед тим як використовувати розведену суміш, необхідно щоб засіб настоявся до 7 хвилин.

Використання ЯРОСу для рослин дуже гарно впливають, бо вони:

— отримують повноцінний розвиток;

— значно покращать фотосинтез;

— процес росту поліпшують;

— отримують стійкість до різноманітних хвороб і збудників.

Замовити цей унікальний засіб завжди можна без турботи й виїзду з будинку. Потрібно опри ділитися з товаром й натиснути на кнопку «придбати». Після цього на екрані можна побачити спеціальну форму, заповнити її, та очикувати на зв’язок з менеджером компанії.

Посилку буде доставлено до найближчого відділеня Нової пошти, там за неї можна сплатити й одразу ж починати догляд за рослинами.