Виправлення прикусу та імплантація зубів у Львові

Женское здоровье

Стоматологічні клініки в Україні пропонують якісні стоматологічні послуги, що дозволять вилікувати зуби за короткий період часу. На елайнери ціна у Львові досить доступна, як і на інші варіанти виправлення прикусу.

Імплантація зубів у Львові відновлює усмішку, дозволяє почуватися впевнено, та повернутися до повноцінного життя після втрати зубів. Існує міф, що втрата зубів може бути тільки у людей похилого віку.

Практика говорить, що це далеко не так і ніхто не застрахований від втрати зубного ряду. Розглянемо. Коли потрібен огляд ортодонта, виправлення прикусу та імплантація зубів у Львові.

Коли потрібна імплантація зубів?

Не завжди зуби можна врятувати після лікування захворювань, якщо пацієнт дуже пізно звернувся до лікаря. Найчастіше причиною втрати зубів стає:

• Похилий вік та несвоєчасне звернення до лікаря;

• Запальні захворювання ясен та порожнини рота;

• Травми різного ступеня складності;

• Дефекти при народженні;

• Втрата зубів по власній вині через поганий догляд за собою;

• Неправильне лікування захворювань зубів;

• Інфекції;

• Інші причини.

Якою б не була причина втрати декількох зубів або зубного ряду, потрібна імплантація для того, щоб повернутися до повноцінного життя. Суть в тому, що втрачені зуби – це не тільки не естетично, але й шкідливо для здоров’я і ось чому.

До чого приводить втрата зубів та відсутність імплантації?

Навіть якщо не звертати увагу на естетику, то у втраті зубів приємного мало. З часом відсутність зубів впливає на здоров’я з таких причин:

• Стираються сусідні зуби на які йде високий тиск;

• Кісткова тканина деформується та зникає;

• Зуби зміщуються в бік і з’являється високий ризик розвитку пародонтиту;

• Високий ризик інфікування та травматизації слизистої оболонки рота.

Чим більше пацієнт затягує з установкою нових зубів тим складніше та дорожче буде робити імплантацію.

Якою буває імплантація зубів?

Існує два способи імплантації зубів: класична та одномоментна. Різниця між ними в часі лікування та методах установки зубів. При класичному способі установки треба не менше 2 раків для повного загоювання імплантат.

За цей час пацієнт приходить до лікаря близько 12 разів. Одномоментна імплантація займає один день та потребує приходу до стоматолога не більше 3 разів. В цілому, якщо немає протипоказань імплантація проходить успішно.

Яким методом імплантації користуватися залежить від стану здоров’я пацієнта та вибору технології. Діагностика покаже, що можна зробити для лікування зубів.

Виправлення прикусу у Львові

На елайнери ціна у Львові найчастіше цікавить батьків підлітків, яким треба виправляти прикус. При правильній діагностиці та професійному підході стоматолога вдається підібрати технологію, яка допоможе виправити прикус за доступну ціну.

Елайнери відносяться до сучасних, ефективних технологій, які допомагають вирішити проблеми з зубами на етапі їх діагностики. Стоматологічна клініка зробить усе, щоб пацієнт отримав той результат на який розраховував.