Модний дизайн інтер’єру квартири студії 30 кв. м з підйомної ліжком

Советы

Особливістю інтер’єру квартири-студії площею 30 кв. м. є можливість планування меблів в ній у такий спосіб, щоб вона не заважала вільному переміщенню по ній. І до числа таким рішень можна віднести ліжка на основі підйомного механізму. У складеному вигляді подібна конструкція виглядає як вбудована шафа або частина його.

Цей спосіб планування дозволяє в значній мірі мінімізувати житловий простір, перетворюючи спальню в вітальню за лічені хвилини. Для обробки приміщення з ліжком подібної форми використовуються тільки натуральні матеріали, колір яких підбирається, виходячи із загальної дизайнерської задумки. Підйомні ліжка можна встановлювати горизонтально, вертикально, а сміливіші вирішуються використовувати стельові конструкції, коли ліжко на спеціальному механізмі піднімається під стелю.

Мінус цієї установки — вона не підходить для квартир з низькими стелями. Будь-яку трансформовану меблі можна встановити не тільки в кімнаті, але і у ванній або на кухні, наприклад, сховавши в частині простору туалету нішу для холодильника, пральну машину «винести» в коридор або кухню у вигляді шафи або додаткової тумби.

Що стосується інтер’єру квартири-студії — в ній допустимі кілька рівнів, максимум відкритого простору і зонування. Для обробки приміщення бажано використовувати будь-які матеріали, головне, щоб вони поєднувалися між собою.

Наприклад, в кімнаті можуть бути стіни з цегли або «грубої» штукатурки, на підлозі — ламінат, текстиль — бавовна, меблі-дерево. Взагалі, меблювання можна вибрати будь-яку, в цьому стилі немає будь-яких обмежень, головне — загальне кольорове поєднання. Це саме можна сказати і до аксесуарів — важливо, щоб вони підкреслювали незвичайність обраного для кімнати-студії стилю, наприклад, у ванній кімнаті це може бути стильна сучасна сантехніка, на кухні — світильник у вигляді великого залізного ліхтаря. До речі можна замінити традиційні джерела світла на рейки з софітами або вбудовані світильники.

Маленька ванна кімната вимагає особливого підходу до дизайну студії, адже кожен сантиметр повинен бути використаний раціонально. Добре, якщо у вашій ванній є вікно або можливість його зробити. Це додасть приміщенню трохи відкритості завдяки природному освітленню.

Цей невеликий, але приємний нюанс найчастіше присутня в квартирах такого будівництва. Зробіть вікно цікавим елементом інтер’єру, можливо, акцентуйте увагу незвичайною формою.

Щоб приміщення було більш вільним, використовуйте скляні перегородки для душу і ванни замість непрозорих аналогів або штор. Використання білого кольору для «розширення» простору залишається актуальним, але за умови, що ви його додасте контрастними кольорами, зробивши «мітки», на яких будуть зупинятися очі.

Використовуйте сантехніку оптимального розміру, яка буде вписуватися в ванну кімнату і справлятися зі своїми основними призначені. Якщо у вас є особливі побажання або у вас нестандартна ванна, скористайтеся послугами виготовлення сантехніки на замовлення.

Також, економлять простір викладені з плитки або каменю душові кути замість душових кабін. Якщо є зручний кут, то душ може бути відкритим: без дверей або штор. Правильно обладнаний слив і вентиляція дозволять зробити навіть дуже маленьку ванну кімнату зручною і не захаращеною.

Приміщення виконані в стилі студія прекрасно виглядають в стилі «лофт» — це перероблене приміщення промислового типу. Для її інтер’єру властиво наявність незабарвлених стін з цегли, бетонних колон, високих стель, хромованих поверхонь, великих труб і сходів. У деякому роді — це спроба об’єднати кілька стилів в один, абсолютно новий і несхожий на інші.