Як вийти із зони комфорту та рухатися далі

Психологія

Багато людей помиляються в тому, що використовують визначення “комфорту” для позначення зручності. Адже при вимові слова “комфорт”, більшості спадає на думку думка про “побутовий комфорт”, який безпосередньо пов’язаний із зручністю у повсякденних процесах життєдіяльності. У даному випадку стан комфорту цілком можна порівняти зі звичайною звичкою, за якою слідує страх розставання з нею, як з чимось уже рідним.

При такому визначенні саме звучання слова “зміни” може здаватися страшним і не зручним для більшості, що звикли до комфорту. Суть у тому, що саме страх не дозволяє людям змінити щось у собі та своєму житті, і вийти в результаті зі “зручної зони комфорту”. Люди, які звикли до цієї зони, настільки бояться будь-яких змін, навіть тих, що приведуть їх до кращого результату і дозволять реалізувати себе свій потенціал більш продуктивно, що вони охоче відкидають прийняття нових можливостей, просто приймаючи все, що відбувається навколо, як щось належне, з усім властивим їм. смиренністю та покірністю. Вони просто живуть, не реалізовуючи навіть половини свого можливого потенціалу, в теорії розуміючи, що можна досягти і більшого, але для того, щоб його досягти, необхідно переступити через вже досягнуте, на що не кожен з них здатний. В результаті, більшість просто живе далі, не просто тому, що їх все влаштовує, а через те, що вони просто не знають, як продовжити свій розвиток, без похмурого тупцювання на місці.

Для розвитку потрібен рух. Наприклад, спробувати зробити щось не так, як це ви робите у звичайні дні. Немає потреби одразу проводити глобальні реформи, відкидаючи всіх і вся убік. Для початку можна навіть зовсім мізерну зміну свого щоденного розпорядку або оточення, таке наприклад, як невелика зміна в інтер’єрі свого кабінету або заклад нових знайомств. Перший крок – найважчий, але необхідний.

Далі поміркуйте про те, що ви знаєте і на що здатні. Виходячи зі своїх міркувань, вирішіть, що вам потрібно зробити для самовдосконалення. Можливо, пройти онлайн курси чи тренінг особистісного зростання, почитати сучасну професійну літературу чи ваш варіант. Вкладайте в себе, це найкращі інвестиції, накопичуйте знання і завжди будете успішними. І можливо, після цих дій вам захочеться змінити роботу, спробувавши себе в новому, більш прибутковому напрямку. Головне, завжди думайте про те, для чого ви все це робите, такі думки допомагають самому мотивуватися, тим самим рухаючись далі.

Реальність нашого життя абсолютно не взаємопов’язана із зоною комфорту, навпаки, зона комфорту є лише нашою уявою, вийшовши за межі якої, можна зовсім інакше поглянути на життя. Головне пам’ятайте, що ви унікальні, шукайте свій шлях і рухайтеся тільки вперед, доки не досягнете максимально можливого результату.